02H15234

O nás

Naše firma DAXO s.r.o, která působící na trhu od roku 2010 se specializuje na široké spektrum elektroinstalací a veškerou činnost, která je s ní spojena. Prvořadé cíle našeho týmu se soustředí na kvalitní práci a spokojenost zákazníků.

Jsme plně připraveni Vám nabídnout komplexní všestranné řešení v daném oboru a máme způsobilost se adaptovat pro všechny druhy Vašich požadavků. Uskutečníme Vaše přání od realizace daného projektu, následné odborné montáže, až po pravidelnou revizní činnost.

 

DSC_0849

Instalace kamerových systémů

DSC_0637

Kamerové systémy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše služby nabízíme pro domácnosti, ale také pro firmy a obce. S nejkvalitnějšími výrobci komponentů od našich certifikovaných dodavatelů Vám garantujeme ty nejlepší služby.

 

Pro firmy a například nabízíme instalace optických datových sítí, pravidelný servis a revizní činnost, ozvučení komerčních prostor, elektronické požární systémy a mnoho dalšího. V obcích a městech se specializujeme zejména na úsporné řešení veřejného osvětlení (pasportizaci) a elektronickou ostrahu objektůKompletní nabídky jednotlivých služeb včetně domácností najdete v jednotlivých sekcích.

 

Máme spoustu zkušeností s elektroinstalacemi na různě velkých a složitých projektech. Náš kvalifikovaný tým, který se neustále zdokonaluje nejen v oblasti nových trendů a technologií, ale pravidelným školením zaručujeme nejodbornější práce s veškerými platnými vyhláškami a normami.

 

Vlastníme moderní měřící techniky pro maximální preciznost našich prací.

  • FHP2B04 – měřící přístroj pro zjištění optického výkonu
  • PU 294 Delta – revize elektrických spotřebičů a nářadí
  • Televese H45 – měřící přístroj pro anténní systémy
  • CA 6116/firmware – tester a revizní činnost elektrických instalací
  • Fujikura 12S – svářečka optických vláken
  • HDCVI a PFM900 – tester pro kamerové systémy
  • SOLO – pro elektronické protipožární systémy.

 

Za kvalitu naší práce si stojíme a je pro nás prioritní. Máme spoustu referencí od našich spokojených zákazníků. Zasluhujeme jsme se například o modernizaci města Valašských Klobouk.

 

DSC_0090

Měření optických sítí

DSC_0100

Elektronické protipožární systémy

DSC_0210

Instalace anténních systémů

Pokud hledáte spolehlivou firmu na veškeré elektroinstalační práce, tak nás neváhejte kontaktovat. Zaručujeme Vám ty nejkvalitnější práce v oboru za přijatelnou cenu. Pokud si nemůžete vybrat z našich služeb konkrétní nabídku, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám navrhneme řešení přesně pro Vás.